Offene Stelle Účetní (m/f/d) 100%

SFS Group CZ s.r.o. | Turnov, Czech Republic
SFS Group CZ s.r.o. je dceřinou firmou holdingu SFS Group Internacionale zabývající se výrobou spojovacího materiálu. Jsme předním světovým výrobcem mechanických upevňovacích komponentů a systémů, které dodáváme firemním klientům zejména v oblasti automobilového průmyslu, stavebnictví, elektroniky, letectví a zdravotní techniky. Sídlo se nachází ve švýcarském Heerbruggu a pobočkami disponujeme v dalších 29 zemích světa. Více než 13 000 zaměstnanců vyvíjí a vyrábí nejmodernější technologie .

Deine Aufgaben

  • Účtování veškerých účetních operací
  • Spolupráce na účetních závěrkách společnosti
  • Příprava a sestavování povinných daňových hlášení a statistických výkazů
  • Zpracování různých reportů a ad hoc analýz
  • Vypracování měsíčního intrastatu
  • Příprava podkladů pro roční audit
  • Kontrola skladů a vyhodnocování inventurních rozdílů
  • Komunikace s auditory, daňovými poradci a finančním úřadem
  • Měsíční zpracování přiznání k DPH

Dein Profil

  • Výbornou znalost finančního účetnictví
  • Praxi v účetní profesi minimálně 4 roky
  • Všeobecnou znalost daňové problematiky (DPPO, DPH, KH) a intrastatu
  • Smysl pro pečlivý pohled na účetní záznamy
  • Znalost AJ nebo NJ na střední úrovni
  • Velmi dobrou znalost MS Office, zejména excelu
  • Vítána znalost SAP R/3 nebo SAP S4/Hana modulu FI-CO

Unser Angebot

  • pružná pracovní doba
  • možnost práce na zkrácený úvazek
  • motivující finanční ohodnocení
  • roční prémie
  • možnost dalšího vzdělávání (kurzy, školení)
  • moderní mezinárodní pracovní prostředí
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • příspěvky na stravování
  • firemní akce

Ladislava Novotná

Head of Shared Service Center

T +420 481 354 459